referent zpracování dotací, administrace veřejných zakázek

  • Lovosice

Pracovní místo ( referent zpracování dotací, administrace veřejných zakázek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

zástup za mateřskou dovolenou.
pracovní náplň:
- administrace žádostí o dotaci a následná administrace projektů financovaných z rozvojových programů příslušných ministerstev, Úřadu regionální rady, Krajského úřadu, apod.
- spolupráce s případným dodavatelem služby na administraci žádostí o dotaci
- předkládání žádosti o platbu, průběžné zprávy a provádění závěrečného vyhodnocení akcí
- sledování dodržování směrnic a pravidel pro poskytování dotací v průběhu realizace po věcné stránce (dodržování termínů, propozic, konzultace s poskytovatelem dotace)
- provádění průběžných kontrol efektivního a účelového čerpání poskytnutých státních prostředků ve spolupráci s nadřízeným orgánem a na základě jejich požadavku
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání nebo odborné středoškolské vzdělání s praxí
- znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou
- základní orientace v dotačních programech
- základní znalosti projektového řízení
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost
- velmi dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
- dobrá znalost práce na PC (MS Office na uživatelské úrovni)
- státní občanství ČR nebo cizí státní příslušník s trvalým pobytem v ČR
- plná svéprávnost
- výpis z rejstříku trestů
- zdravotní způsobilost
Přihláška musí obsahovat:
- jméno, příjmení, titul
- datum a místo narození
- státní příslušnost
- místo trvalého pobytu
- číslo OP nebo dokladu o povolení k trvalému pobytu (u cizích státních příslušníků)
- datum a podpis (+ kontakt - číslo telefonu, e-ma