ÚŘEDNÍK/-ICE VE VÝROBĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ÚŘEDNÍK/-ICE VE VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup 1.2.2019
- Náplň práce : Pomocené administrativní práce ( zadávání odvádění výroby v systému SAP,
zpracování výkazů v programu EXCEL
- Požadujeme: SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (WORD, EXCEL), znalost systému SAP výhodou (ne podmínkou), pečlivost a dobré komunikační schopnosti. Praxe na obdobné pozici vítána
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, týdenní pracovní dobu 37,5 hodin týdně a další benefity zaměstnaneckého programu.
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com, případně tel. kontakt. 495 753 255 (6.00 - 14.00 h)

Získaná data budeme zpracovávat pouze za účelem získání vhodného kadidáta na tuto pozici
do doby, než bude obsazena vhodným kandidátem.
Volné místo úředník/-ice ve výrobě pro lokalitu Hradec Králové.