MANIPULANT - EXPEDICE

  • Písek

Pracovní místo ( MANIPULANT - EXPEDICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
SOU - vyučení
Zkušenosti s řízením VZV
Ochotu pracovat v třísměnném provozu
Základní znalost práce na PC

NÁPLŇ PRÁCE:
Manipulace s výrobky na pracovišti a ve skladu
Příprava expedic dle požadavku zákazníka
Vykládka a nakládka expedic

NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 23 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Profesní a mzdový růst
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
Příplatky až 4 000Kč měsíčně - dle kolektivní smlouvy a zákoníku práce
13. mzda
Docházkový benefit 16 000Kč ročně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu)
První kontakt: Mgr. Kalábová tel. 382 901 301 nebo NA ADRESE VLADISLAVOVA 250, PÍSEK.
Volné místo manipulant - expedice pro lokalitu Písek.