Programátor

  • Brno

Pracovní místo ( Programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabídka skvělé práce: programátor

Co po tobě požadujeme?
Ovládáš PHP líp, než češtinu? Umíš k tomu kódovat v HTML a ani výrazy jako MySQL, Javascript nebo CSS si nemusíš vyhledávat ve slovníku?

Pak právě Tebe hledáme!

Přijmeme šikovného programátora, který:
ovládá PHP, MySQL, Javascript, CSS a HTML,
chce pracovat na sympatických webových projektech menších firem i velkých korporací,
chce pracovat v pohodovém týmu mladých lidí, kteří se kamarádí a zároveň vzájemně respektují,
má alespoň základní znalosti práce s programem Adobe PhotoShop.
základní znalosti práce s frameworkem Nette výhodou

Co za to nabízíme?
příjemnou práci v kolektivu skvělých lidí, od kterých se každý den něco naučíš,
pravidelnou účast na odborných školeních, aby ses pořád zlepšoval,
a samozřejmě pěkné peníze, které svými výkony můžeš ještě vylepšit.

Nezáleží, zda u nás chceš pracovat na HPP nebo třeba na živnost. Napiš nám tak či tak. Stačí poslat životopis na kariera@impnet.cz – odpovíme každému.

A pokud si potom plácneme, budeš pracovat v krásném domečku v Brně-Líšni. Bez stresu a ruchu ukřičeného velkoměsta.
Volné místo programátor pro lokalitu Brno.