Karuseláři

  • Ratiboř

Pracovní místo ( Karuseláři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KARUSELÁŘI
Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání technického smě(nejlépe obráběč kovů, nástrojař, mechanik seřizovač CNC), velkou výhodou praxe na obdobné pozici, čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: Provádění obrábění na určeném stroji dle technologických postupů a programů.
Strojní obrábění.
Nabízíme: příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, pracovní poměr na dobu neurčitou
První kontakt: Monika Fojtů tel.: 724 346 719, e-mail: fojtu@prometgroup.cz nebo osobně na pracovišti
ov. 20.9.
Volné místo karuseláři pro lokalitu Ratiboř.