Butterfly-hair s.r.o.

Kadeřník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
V případě zájmu se hlásit telefonicky 8 - 17 hod. nebo zaslat životopis na motejlova@butterfly-hair.cz
Volné místo kadeřník/ce pro lokalitu Teplice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Butterfly-hair s.r.o.
Ulice: náměstí Svobody 3312
Město: Teplice
PSČ: 415 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Motejlová
E-mail: motejlova@butterfly-hair.cz
Telefon: +420 775 161 515

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Butterfly-hair s.r.o.