W.A.K., spol. s r.o.

Dělník - řidič

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt e-mailem
Fyzická způsobilost a zdatnost
Profesní dovednosti: ŘP sk.B, sk. C - výhodou
Nabízíme stravenky
Místo výkonu práce Brno
Volné místo dělník - řidič pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělník - řidič

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: W.A.K., spol. s r.o.
Ulice: Sokolova 714
Město: Brno
PSČ: 617 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kelar Zdeněk, Ing. Karel Krčál
Telefon: +420 602 555 101

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: W.A.K., spol. s r.o.