FRISöR KLIER správní s.r.o. kadeřník/ce

kadeřník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem: lydie.dihlova@klier.cz, telefonicky denně 9-21 hod. nebo osobně po telefonické domluvě
Kadeřnice/kadeřník, pracovní poměr, plný i zkrácený pracovní úvazek.
Mzda 16 280 - 35 000 Kč dle pracovního výkonu.
Práce v mladém kolektivu
Zajištěná klientela
Benefity: hrazená školení, kariérní postup atd.
Volné místo kadeřník/ce pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kadeřník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FRISöR KLIER správní s.r.o.
Ulice: Vídeňská 291
Město: Brno
PSČ: 639 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bohdana Kozlová
E-mail: lydie.dihlova@klier.cz
Telefon: +420 543 240 299

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRISÖR KLIER správní, s.r.o.