Asistent/ka/referent/ka plateb

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent/ka/referent/ka plateb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Své životopisy zasílejte již nyní na e-mail: k.slamova@exekutorbrnovenkov.cz.

Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, ochotu učit se novým věcem, znalost práce s PC (MS Office), psaní všemi deseti, odolnost vůči stresu, komunikativnost. Předchozí praxe v administrativě výhodou, znalost AURA a exekučního práva výhodou

HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI NA POZICI ASISTENTKA/REFERENTKA PLATEB
Soudní exekutor Mgr. Jaroslava Schafferová, exekutorský úřad Brno - venkov, se sídlem Špitálka 122/33, 602 00 Brno přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na pozici asistentky/referentky soudního exekutora.

Náplň práce: zpracování běžné agendy, komunikace s účastníky řízení, se soudy, administrativa spojená s vedením exekučního spisu od zahájení řízení až po jeho ukončení, zpracování příchozích plateb, pomocná ruka účetní.

Nabízíme: práci na plný úvazek, odpovídající platové ohodnocení
Nástup od 1.2.2019
Volné místo asistent/ka/referent/ka plateb pro lokalitu Brno.