Pomocná síla,pokladní

Pracovní místo ( Pomocná síla,pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Brigáda, jako záskok za dovolené.
Kontaktní osoba: Majerová Hana tel. 725 515 992, email: rohde.415ataramark.cz
Volné místo pomocná síla,pokladní pro lokalitu Vimperk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pokladní Pokladní - vzdělání středoškolské, možno i absolvent. Pracoviště Lipno nad Vltavou. Dohoda o provedení práce, prac. doba turnusová. Nástup 1.7.2019. Mzda 100,-- Kč/h hrubého. Požadujeme: komunikativní znalost alespoň jednoho z cizích jazyků - AJ/NJ, ...
LIPNO SERVIS s.r.o. Lipno nad Vltavou, Inzerováno před 4 dny

strojník Specifikace: provádíme stavby vodovodů, plynovodů a kanalizací včetně domovních přípojek, zemní práce, pokládku zámkových dlažeb, asfaltování komunikací, terénní úpravy apod. Práce v Plzeňském kraji. Požadavky: řidičský průkaz skupiny B, průkaz ...
VEToP spol. s r. o. Staňkov, Inzerováno před 5 dny

RECEPČNÍ V HOTELU CIZ Přijmeme kolegyni/kolegu na pozici recepční/ho se znalostí AJ. Požadavky: - praxe na pozici recepční výhodou - znalost AJ - příjemné vystupování, upravený vzhled, spolehlivost, loajalita, - trestní bezúhonnost Základní popis práce: - check-in, ...
CG1 Invest s.r.o. Písek, Inzerováno před 5 dny