Administrátor financí a účetnictví

  • Bohumín

Pracovní místo ( Administrátor financí a účetnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nadnárodní společnost a lídr na mezinárodním trhu v oblasti textilu hledá vhodného kandidáta na pozici administrátor financí a účetnictví.

Vaše výzva
- Denní správa příchozích a odchozích faktur
- Vykonávání běžných administrativních činností v kanceláři
- Správa bankovních účtů a plateb
- Podpora prodejního týmu
- Spolupráce s centrálou společnosti

Tvůj profil
- Ekonomické vzdělání výhodou
- Minimálně základní komunikativní úroveň angličtiny je nutností / pokročilá výhodou
- Velmi dobré mezilidské schopnosti, výborné vyjednávací dovednosti
- Pohotové, tvůrčí, rozhodné myšlení, flexibilita, schopnost určení priorit, zkušenosti v programu Excel

Nabízíme
- dlouhodobá perspektiva v dynamicky se rozvíjející organizaci
- každodenní používání cizích jazyků v práci (AJ)
- dynamická týmová práce v nadnárodním prostředí
- otevřená a mladistvá atmosféra
- motivační platové ohodnocení
pracovní doba od 8.00 hod. do 16.00 hod.

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail
katerina.mravcova@textura.cz
Volné místo administrátor financí a účetnictví pro lokalitu Bohumín.