zahradník/zahradnice

  • Blatná

Pracovní místo ( zahradník/zahradnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Údržba veřejné zeleně v rámci svěřené lokality
- Zajištění běžných zahradnických prací (sečení, hrabání listí, vertikutace)
- Výsadba záhonů a péče o květiny, okrasné keře, dřeviny a další rostliny
- Příprava půdy pro pěstování květin a okrasných dřevin
- Další zahradnické práce (závlaha zeleně, pletí záhonů apod.)

Požadujeme:
- Výuční list v oboru ZAHRADNÍK,
- Znalost zahradnických prací, péče o rostliny a údržby zeleně
- Ochota pracovat pod širým nebem
- Manuální zručnost, flexibilitu, samostatnost,
- Aktivní přístup k práci, bezúhonnost
- Řidičský průkaz sk. B
- Vyšší odborné vzdělání nebo odborné certifikace výhodou

Nabízíme:
- Zázemí stabilní české firmy
- Možnost seberealizace a odborného růstu
- Odpovídající platové ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity
- Nástup možný od 1.3.2019
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Přihlášku včetně životopisu a motivačního dopisu doručte do 21.1.2019 do kanceláře Technických služeb města Blatné s.r.o. na adrese T. G. Masaryka 322, Blatná
(obálku označte heslem Výběrové řízení - ZAHRADNÍK), nebo ho zašlete emailem na adresu kontakt@tsblatna.cz.
Osobní pohovory s vybranými účastníky proběhnou do poloviny února 2019.

V případě dalších dotazů se můžete obrátit na vedoucího údržby veřejné zeleně TSM p. Jindřicha Bláhu - telefon 778 065 500.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení v libovolné fázi bez udání důvodů.

- Údržba veř