EKONOMICKÁ FAKULTA - ADMINISTRÁTOR/KA PROJEKTŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( EKONOMICKÁ FAKULTA - ADMINISTRÁTOR/KA PROJEKTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTERISTIKA: monitoring projektových a grantových výzev, administrativa projektových žádostí, účetnictví a administrace projektů, příprava podkladů pro závěrečné a monitorovací zprávy, správa databáze projektů fakulty, spolupráce na popularizaci projektů. DOVEDNOSTI: zkušenosti s administrativou projektů výhodou, schopnost analytického myšlení, přesnost, pečlivost, znalost AJ a schopnost pracovat s AJ textem výhodou, znalost práce s PC na uživat. úrovni. VZDĚLÁNÍ: min. SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru. PRAC. POMĚR: 100% úvazek/dle dohody, prac. smlouva - doba určitá, 1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.5.2019. NABÍZÍME: příjemné pracovní prostředí, závodní stravování, možnost hlídání dětí v dětském koutku, univerzitní mateřská školka, možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně, 6 týdnů dovolené. Přihlášku se strukturovaným životopisem a doklady o ukončeném vzdělání zašlete e-mailem nebo poštou na uvedenou adresu do 17.2.2019. Volné místo je od 16.1.2019 zveřejněno na úřední desce TUL.
Volné místo ekonomická fakulta - administrátor/ka projektů pro lokalitu Liberec.