Strojní inženýr

  • Krupka

Pracovní místo ( Strojní inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce:
- příprava výkresové dokumentace nových projektů
- návrhy a tvorba technické výrobní dokumentace
- zdokonalování výrobních procesů, navrhování výrobních přípravků atd.
- validace a schvalování vzorků, komunikace s dodavateli
Požadavky na pozici:
- min.SŠ, preferujeme VŠ technického směru
- znalost AJ na úrovni B2 (denní využití)
- znalost ČJ min na úrovni A1
- velmi dobrá znalost konstruování a používání CAD, výhoda Solid Works
- velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- znalosti a zkušenosti VÝHODOU - konstruování v oboru dymnamického zatížení, konstrukce s pružinami, praxe v obdobné činnosti, znalost dotčených ISO norem, znalosti rozebíratelných a nerozebíratelných spojů. Znalosti materiálů, znalosti geometrických tolerancí, tolerování/lícování, znalosti výrobních technologií
Nabízíme:
- zázemí dynamické holandské společnosti
- 5 týdnů dovolené
- stravenky, flexi poukázky
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- 13. plat
- náborový příspěvek 10 000 Kč
- Příspěvek na dopravu do 2000 Kč
- kurzy a školení
- moderní pracovní prostředí
- občerstvení zdarma
V případě zájmu zaslat profesní životopis na p.blahnikova@snoeks.com
Volné místo strojní inženýr pro lokalitu Krupka.