SKLADNÍK/CE

  • Novosedly

Pracovní místo ( SKLADNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

14.3.2019/ Zaměstnavatele kontaktovat: Šárka Kalíková, +420 720 970 656, sarka.kalikova@luvegroup.com nebo Veronika Opavská, +420 725 824 753, veronika.opavska@luvegroup.cz nebo Marek Navrátil, marek.navratil@luvegroup.com
Náplní práce: Kontrola, zakládání dodaného materiálu, vychystávání materiálu pro výrobu, systémová evidence materiálu, převody, výdeje materiálu, příprava materiálových dokladů pro vychystávání, příprava materiálu pro vývoz, obsluha VZV. Požadujeme minimální vzdělání - střední odborné učiliště, řidičské oprávnění VZV, základní znalost skladového hospodářství systému SAP - výhodou, uživatelská znalost práce na PC, odpovědnost, přesnost, samostatné rozhodování, zručnost.
Zaměstnavatel nabízí: Dotovaná strava, příplatky nad rámec zákona, příspěvek na životní pojištění, permanentky do sportcenter.
Volné místo skladník/ce pro lokalitu Novosedly.