Elektromechanik strojů a zařízení - řidič lanové dráhy

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Elektromechanik strojů a zařízení - řidič lanové dráhy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Čuláková Simona Mgr., tel.: 601 331 425, e-mail: culakova@dpkv.cz

Hledáme:

Spolehlivého a zodpovědného kolegu, který je technicky zdatný, manuálně zručný a ochotný učit se nové věci. Hlavní náplní práce je řízení a údržba lanové dráhy.
Požadujeme:
Ukončené SOU/SŠ v oboru elektro (popřípadě strojní mechanik - zámečník).
Vyhláška č. 50/78 Sb. § 6 výhodou, nikoliv podmínkou.
Aktivní a pozitivní přístup.

Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti,
možnost prodloužení úvazku na dobu neurčitou,
nástup možný ihned či dohodou,
přátelský kolektiv,
odborná školení.

Benefity:
25 dnů dovolené (týden dovolené navíc),
příspěvek na penzijní připojištění,
stravenky ve výši 90 Kč,
zaměstnanecké jízdné zdarma včetně benefitů pro rodinné příslušníky,
zaměstnanecká cena nafty pro soukromá vozidla,

příspěvky na kulturu, dovolenou, masáže,

příspěvky pro děti na tábory, školy v přírodě apod.

Váš strukturovaný životopis zasílejte e-mailem na: culakova@dpkv.cz nebo na dpkv@dpkv.cz
Volné místo elektromechanik strojů a zařízení - řidič lanové dráhy pro lokalitu Karlovy Vary.