Obecně prospěšná společnost Důstojnost

KUCHAŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme - praxe min. 3 roky.
Náplň práce - příprava racionální stravy dle příslušných norem, diet klientům
Pracovní doba - PO - NE od 6:00 - 18:00, krátký - dlouhý týden.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: sekretariat@dustojnost.cz
Pracoviště Nýdek
Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu Nýdek.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Obecně prospěšná společnost Důstojnost
Ulice: č.e. 100
Město: Nýdek
PSČ: 739 95

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Borská
E-mail: borska@dustojnost.cz
Telefon: +420 735 177 706

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Obecně prospěšná společnost Důstojnost