Administrativní asistent/asistentka sekretariátu předsedy soudu

  • Brno

Pracovní místo ( Administrativní asistent/asistentka sekretariátu předsedy soudu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný životopis v českém jazyce, motivační dopis a případná doporučení zasílejte na adresu prace@nssoud.cz do 25. 1. 2019.
Nejvyšší správní soud hledá:
Administrativního asistenta/asistentku sekretariátu předsedy soudu
Náplň práce:
Administrativní činnost zabezpečující chod sekretariátu soudu
Vedení specializovaných databází a rejstříků
Organizační zabezpečení vzdělávacích a pracovních akcí
Příprava podkladů dle pokynů vedení soudu
Práce v interním systému soudu a aktivní spolupráce s ostatními úseky soudu
Požadavky:
Ukončené středoškolské vzdělání
Zkušenosti v obdobné pozici, státní správa výhodou
Aktivní znalost MS Office (vysoká PC gramotnost)
Perfektní znalost českého jazyka, korespondence a etikety
Aktivní znalost psaní hmatovou metodou všemi deseti prsty nutností
Pečlivost, spolehlivost, flexibilita a velmi dobré komunikační schopnosti nutností
Znalost cizího jazyku výhodou
Nabízíme:
Stabilní zázemí a příjemné moderní pracovní prostředí
Benefity (5týdnů dovolené, stravenky, příspěvky, pružná pracovní doba, aj.)
Možnost nástupu po dohodě

Jedná se o hlavní pracovní poměr, platové ohodnocení se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., ZP a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. (8. pl. tř., příplatky)

Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo pozastavit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. U výběrového řízení budou testovány dovednosti uchazečů.
Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici.
Volné míst