Pomocný kuchař-(ka)/pomocná síla v kuchyni

  • Brno

Pracovní místo ( Pomocný kuchař-(ka)/pomocná síla v kuchyni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky

Pro naši provozovnu BURGER INN hledáme pracovníky na pozici pomocného kuchaře(ky) a pomocné síly.
Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení, výkonnostní prémie
- přátelský týmový kolektiv
- plánování směn dle domluvy
- možnost profesního růstu

Požadujeme:
- pozitivní vztah k jídlu
- aktivní přístup k práci
- ochotu učit se novým věcem
- schopnost samostatné práce
- spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost
- týmový hráč

Pokud Vás naše nabídka zaujala, dejte vědět ještě dnes :-)

Zaměstnanecké výhody:
výkonnostní prémie, možnost plánování směn dle dlomluvy
Volné místo pomocný kuchař-(ka)/pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Brno.