Pracovník / pracovnice backoffice - www.mobilprovas.cz

  • Brno

Pracovní místo ( Pracovník / pracovnice backoffice - www.mobilprovas.cz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace (a) mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.
Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor. Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění!
Pro naši centrálu v Brně na ulici Košinova 93, hledáme posilu.
NÁPLŇ PRÁCE
administrace stránek www.mobilprovas.cz (přidávání produktů, tvorba popisků)
online komunikace s prodejci na prodejnách, řešení běžných provozních záležitostí
sledování požadavků zákazníků, trendů, výběr nových produktů
objednávky přes webové portály dodavatelů
kontrola přijatých faktur a dodacích listů, zadávání do systému
práce s vnitropodnikovým systémem
NABÍZÍME
zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
příjemné pracovní prostředí v sídle společnosti
možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
motivující finanční ohodnocení, obratové bonusy, prémie
zajímavá a dobře ohodnocená práce
možnost nástupu IHNED
nástupní plat 23.500,-Kč, následné hodnocení podle výkonu a prokázaných schopností
možnost externí spolupráce na IČO za zajímavých podmínek
POŽADUJEME
výborné komunikační schopnosti
samostatnost a vysoké nasazení
pozitivní přístup k řešení problémů
spolehlivost, zodpovědnost a pečlivý přístup
schopnost pracovat přesně a bez chyb
rozeznat produkty z firemního portfolia
chuť pracovat a učit se novým věcem
základní znalost angličtiny - texty
TYP PRACOVNÍHO ÚVAZKU: hlavní praco