Terénní zahradník - obsluha mechanizace pro zakládání a údržbu zeleně

  • Prachatice

Pracovní místo ( Terénní zahradník - obsluha mechanizace pro zakládání a údržbu zeleně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Terénní zahradník - pro zakládání a údržby zeleně je součástí týmu, pracujícího na údržbách a realizacích převážně soukromé zeleně.
Požadovaná kvalifikace:
-alespoň základní vzdělání.
-ŘP sk B výhodou
-vítaná praxe s křovinořezem, plotostřihem, motorovou pilou a základní vědomosti o zahradničení
-výhodou může být odborné vzdělání, nebo praxe v oboru
Nabízíme zajímavou a tvůrčí práci v příjemném prostředí.
Základní hrubá mzda se pohybuje mezi 16.280 - 17.970 Kč + osobní ohodnocení.
Pracovní smlouva se uzavírá na dobu určitou (březen - listopad) s předpokladem opakování pro další roky
Nástup možný 1.3.2019 (popř. dle aktuálního počasí)
Požadavky k zaslání životopisu: zaslaný životopis by měl také obsahovat následující údaje:
jméno a příjmení, datum narození, adresa
dosažené vzdělání včetně nedokončeného
dobu a délku zaměstnání za posledních 5 let (pokud uchazeč nestudoval)
schopnosti uchazeče o zaměstnání (práce v kolektivu, ŘP, školení, ....)
Životopis je možné zaslat emailem david@zahradnictvirysanek.cz nebo osobně přinést do provozovny zahradnictví Mlýnská 1097, Prachatice
Kontaktní telefon 775 049 381
Volné místo terénní zahradník - obsluha mechanizace pro zakládání a údržbu zeleně pro lokalitu Prachatice.