Samostatný technik ST

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Samostatný technik ST ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Střekov, Ústí nad Labem.
Popis činnosti : zajištění chodu dispečinku ST - denních hlášení (evidence výluk, poruchovosti),zpracování dokumentace škodních událostí, depeší pro PJ, svolávacích plánů pohotovostí ST, spolupráce při zajišťování prevence a likvidace ropných a jiných ekolog. havárii
Požadujeme: praxe v administrativě výhodou, není nutná, zodpovědnost, flexibilita, loajalita, znalost Microsoft Office (Word, Exel, Outlook), ŘP sk. Bvýhodou - není podmínkou, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: platové podmínky 26 000,- Kč., , PP na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou, dovolenou navíc, jízdní výhody, příspěvek na penzijní a životní pojištění ( po 1 roce)
Kontakt: e-mailem a následně osobní jednání
Volné místo samostatný technik st pro lokalitu Ústí nad Labem.