SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici 3-5 let
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost ekonomických/účetních SW
- znalost české účetní legislativy
- samostatnost, zodpovědný přístup k práci
Náplň práce:
- účtování dokladů (faktury přijaté, faktury vydané, pokladní doklady, ostatní závazky, interní doklady, banka)
- kontrolu správnosti účetnictví a měsíčních účetních výkazů
- realizace plateb
- pracovat s interními daty a zpracovávat účetnictví v účetním SW
- vytváření příkazů k úhradě
- komunikace s odběrateli a dodavateli
- komunikace s auditory, úřady a institucemi dle instrukcí hlavní účetní
- spolupráce při vedení ročního účetního auditu
- spolupráce při tvorbě daňových přiznání, statistik, reportů a analýz
Nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr
- Nástup: IHNED
- Pracovní doba: 8 hod/den, rovnoměrně
- Mzdové podmínky: cca Kč 25.000,00 - 28.000,00
Životopisy zasílejte na e-mail: kariera@centrumbabylon.cz
Volné místo samostatná/ý účetní pro lokalitu Liberec.