OPERÁTOR/KA EXPEDICE

  • Liberec

Pracovní místo ( OPERÁTOR/KA EXPEDICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.
Hlavní náplní pracovní činnosti:
- Obsluha expedičního velína při příjmu a expedici materiálu
- Zajištuje pohyb tekutého materiálu mezi sklady
- Koordinuje práci čerpačů na směně
- Vyčerpávání a plnění autocisteren a železničních cisteren
- Manipulace s obaly a odpady
Požadujeme:
- SOU nebo SOŠ chemického nebo technického směru, min výuční list, maturita výhodou
- Praxe v chemickém či potravinářském průmyslu velkou výhodou
- 3 roky praxe s vedením menšího kolektivu
- Uživatelskou znalost práce na PC
- Spolehlivost, zodpovědnost
- 12ti hodinová ranní směna
Nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Práci v moderním chemickém provozu (unikátní technologie, jediná v ČR)
- Kvalifikační a růst
- Možnost firemního ubytování
- Vstupenky do bazénu a sauny
- Stravenky bez doplatku
- 5 týdnů dovolené
- Odpovídající platové ohodnocení: 23 000 Kč
Požadovaný nástup:
- Dohodou
Místo výkonu práce:
- Výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích.
Strukturované životopisy zasílejte na email: info@temperatior.cz
Volné místo operátor/ka expedice pro lokalitu Liberec.