Mistrová šicí dílny

  • Boskovice

Pracovní místo ( Mistrová šicí dílny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme přední český výrobce průmyslových šicích strojů značky Garudan, který dlouhodobě úspěšně působí na tuzemském i mezinárodním trhu. Naše stroje nacházejí uplatnění ve všech oblastech šití: čalounění, automotiv, galanterie a obuvi, brašnářství, sedlářství, konfekce, prádla, šití speciálních materiálů.
Úspěšně se rozšiřujeme a hledáme šikovnou mistrovou šicí dílny, švadlenu, která bude zákazníkům pomáhat s výběrem šicích strojů pro daný typ šití.
Ve Vaší kompetenci bude:
aktivní péče o svěřené stávající zákazníky v ČR
samostatné vedení jednotlivých obchodních případů
příprava cenových nabídek a osobních prezentací
spolupráce v rámci obchodního týmu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
praxi v šicí dílně
komunikativnost a reprezentativní vystupování
výhodou bude zkušenost kontaktu se zákazníkem
řidičský průkaz B

Nabízíme Vám:
zaškolení v oblastech šití, které ještě neznáte
zaměstnání na HPP
práci na zajímavých projektech
Zajímavé finanční ohodnocení, bonusy, prémie
příspěvek na stravování, volnočasové aktivity, vzdělávání
možnost profesního růstu v rámci obchodního oddělení
nástup možný ihned nebo dohodou.
První kontakt telefonicky na čísle: 602560868
Volné místo mistrová šicí dílny pro lokalitu Boskovice.