pokladní čerpací stanice SHELL

  • Vestec

Pracovní místo ( pokladní čerpací stanice SHELL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegy a kolegyně na pokladní obsluhu nové čerpací stanice Shell Vestec. Hledáme zodpovědné, spolehlivé, pečlivé, komunikativní lidi se smyslem pro humor. Směny denní a noční po 12-ti hodinách. Možnost práce formou brigády po domluvě. Stálý měsíční plat s odměnami dle vykonané práce.
Výhoda - zkušenosti s prodejem a pokladnou.
Vše Vás naučíme a zaškolíme. Pokud máte zájem pracovat v malém přátelském kolektivu pak neváhejte a přidejte se k nám.
Volné místo pokladní čerpací stanice shell pro lokalitu Vestec.