technicko-obchodní manažer

  • Chrášťany

Pracovní místo ( technicko-obchodní manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme obchodní společnost s digitálními mikroskopy a měřícími přístroji.
Hledáme uchazeče/ku na technicko-obchodní pozici. Místo výkonu práce: Business Park Praha - Za Tratí 235, Chrášťany cca 3 km od stanice metra Zličín - firemní doprava zajištěna. Náplní práce bude marketingově obchodní činnost vč. prezentací profesionálního zařízení - digitálních mikroskopů. Další náplní bude aktivní tvorba obchodních nabídek a vedení jednotlivých případů. Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání, obchodní dovednosti vítány, vztah k fotografování a foto technice výhodou, řidičský průkaz sk.B, AJ výhodou, pečlivost a organizační schopnosti.
Práce je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme:

HPP, 40 000 +% z prodeje
kvalitní office vybavení, odborné zaškolení
mladý kolektiv s nasazením
přístup ke špičkovému zařízení světové úrovně
velmi zajímavá a samostatná práce
nástup možný ihned

Životopisy posílejte prosím na e-mail:uctarna@merime.cz.

Kontaktní osoba: Petra Šulcová, tel.: 220 512 311
Volné místo technicko-obchodní manažer pro lokalitu Chrášťany.