Lékař/ka-obor interna

  • Vyškov

Pracovní místo ( Lékař/ka-obor interna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání VŠ, lékař s testací v oboru, popř. v přípravě na atestaci s kmenem, odborná způsobilost k výkonu zdrav. povolání lékaře v ČR, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost dle zák.č. 95/2004 Sb., popř. ze státu, kde uchazeč posledních 6 měsíců pobýval, licence pro výkon lékaře z ČLK
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle délky praxe a odborné způsobilosti, zajištěno vzdělávání pro postrgraduální studium oboru vnitřní lékařství na akreditovaném pracovišti, vzdělávání bez kvalifikační dohody, podpora celoživotního vzdělávání, výhodné pracovní podmínky, nové přístroje, rekonstruovaný areál nemocnice, odměny za ÚPS, pomoc při zajištění bydlení, příspěvek z FKSP na stravování, 5 týdnů dovolené
KONTAKT: Menoušková Taťána JUDr., tel.: 517 315 130, 7-15:30 hod, e-mail: menouskova@nemvy.cz
Volné místo lékař/ka-obor interna pro lokalitu Vyškov.