pojišťovací poradce/kyně - správce klientely (obchodní činnost)

  • Louny

Pracovní místo ( pojišťovací poradce/kyně - správce klientely (obchodní činnost) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Osvoboditelů 420 Louny
Jsme největším hráčem na pojistném trhu. Máme více než 2 miliony klientů. Ctíme kvalitní práci v rámci servisu a prodeje. Spokojenost klientů začíná u spokojenosti zaměstnanců.
Co na Vás čeká: opravdu velmi pohodová atmosféra, přátelský, vstřícný a stabilní kolektiv. Finanční podpora nováčka do dvou let ve výši 165tis. plus základní plat. Neomezený příjem. Zkoušky dle zákona a veškeré vzdělávání zdarma, zázemí kanceláře, služební notebook a telefon a další zaměstnanecké benefity. Předání naší klientely do péče. Možnost kariérního růstu.
Co očekáváme my od Vás: vstřícnou komunikaci s klienty, umění aktivně naslouchat, IT gramotnost, ŘP sk. B, chtít se vzdělávat a profesně rozvíjet. Obchodní zkušenosti jsou vítány, nikoliv však podmínkou.
Dovolená 5 týdnů, zvýhodněné pojistné produkty, stravenky, příspěvky zaměstnavatele na životní pojištění a důchodové spoření, zdravotní program, zvýhodněný tarif mobilního operátora.
mzda + provize z prodeje
kontakt: 733782221 pracovní dny od 8 do 17,00 hod, email:ipistorova@koop.cz, osobně v kanceláři v Mostě
Volné místo pojišťovací poradce/kyně - správce klientely (obchodní činnost) pro lokalitu Louny.