Nákupčí

  • Jeseník

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- vzdělání minimálně USO s maturitou technického nebo obchodního zaměření
- praxe v oblasti nákupu
- znalost práce na PC (MS Office, Internet)
- znalost programu Helios výhodou
- flexibilita, spolehlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení
- schopnost týmové práce
- ochota učit se novým poznatkům (normy, předpisy)
- komunikativnost v českém jazyce
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:
- práci v úspěšné české společnosti
- nadstandardní platové ohodnocení
- pohyblivou část mzdy odpovídající dosaženým výsledkům
- 13. a 14. plat v případě splnění plánovaných výsledků
- příspěvek na penzijní připojištění po 3 letech, věrnostní odměny po 5 letech
- příspěvek na stravování

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Zajemci se mohou hlásit:
- na e-mail zasláním profesního životopisu zasílat do 15.2.2019 na adresu :
Fenix s.r.o., Jaroslava Ježka 1338/18a, 790 01 Jeseník k rukám paní Vymětalové nebo na e-mail: p.vymetalova@fenixgroup.cz
- informace na tel.: 584 495 447, vždy od 6:45 - 15:30 hod
Volné místo nákupčí pro lokalitu Jeseník.