Pracovní poradce

  • Jeseník

Pracovní místo ( Pracovní poradce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný!!!

Organizace Člověk v tísni, o. p. s. hledá Pracovního poradce/poradkyni pro územní oblast Jesenicko.
Pracovní poradci podporují dlouhodobě nezaměstnané v jejich návratu na trh práce a ve zvýšení jejich konkurenceschopnosti a zaměstnaným s hájením jejich práv plynoucích z pracovně-právních vztahů (např. při nevyplacené mzdě).

POŽADUJEME:
• Schopnost pracovat v týmu
• Samostatnost a spolehlivost
• Dobré komunikační dovednosti
• Uživatelskou znalost práce na PC (Office, email, internet)
• Trestní a morální bezúhonnost
• Zkušenost se sociální prací anebo pracovním poradenstvím výhodou

NABÍZÍME:
• Práci, která dává smysl
• Jiný pohled na trh práce
• Možnost rozvíjet pracovní poradenství
• Práci v mezinárodní neziskové organizaci
• Odborné a metodické platformy
• Plný úvazek, 20.000 Kč + osobní ohodnocení
• Individuální a týmová supervize
• Studijní volno, Homeoffice, zdravotní dny

PŘIHLÁŠKA K VÝBĚROVÉMU ŘÍZENÍ:
Na emailovou adresu tereza.uhrova@clovekvtisni.cz pošlete životopis, motivační dopis. Příjem uchazečů bude ukončen 25. 1.2019.
Volné místo pracovní poradce pro lokalitu Jeseník.