*Skladník/Operátor sterilizačního provozu

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( *Skladník/Operátor sterilizačního provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kandidáty na pozici Skladník / Operátor sterilizačního procesu.
Z povahy činnosti práce vhodnější pro muže.
Vaší pracovní náplní bude:
Práce s manipulační technikou při realizaci nakládky a vykládky kamionů
Obsluha sterilizačních zařízení, manipulace se zbožím
Požadujeme
Zkušenost s prací ve skladu
Zkušenost s ovládáním VZV (platné oprávnění může zajistit firma)
Samostatnost a iniciativní přístup k práci
Flexibilitu, týmového ducha
Ochotu pracovat v dvousměnném provozu
Nabízíme- zázemí stabilní a dynamické společnosti s tradicí
Zázemí stabilní a dynamické společnosti s tradicí
Jistotu stálé mzdy s možností navyšování, po zapracování prémie
Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
Možnost osobního růstu a rozvoje
Práci v přátelském kolektivu
Benefity
Týden dovolené navíc
Stravenky
Občerstvení na pracovišti, ovocné dny
Osobní ohodnocení
NABÍZÍME NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 20.000 Kč!
První kontakt telefonicky nebo emailem.
Volné místo *skladník/operátor sterilizačního provozu pro lokalitu Velká Bíteš.