PNS Grosso s.r.o.

Expedient/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 713/6a, Olomouc.
Kvalifikované třídění tisku v noční směně. Pracovní doba je 35,5 hodin týdně, práce i v sobotu a neděli. Délka směn je nepravidelná, ukončení pracovní doby je ve 3 hodiny ráno.
Požadujeme manuální zručnost. Práce ve stoje.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, dotované stravování.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Výběrové řízení bude v dohodnutém termínu.
Volné místo expedient/ka pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 01. 2019
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Expedient/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PNS Grosso s.r.o.
Ulice: Šlechtitelů 713
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vanda Vilímková Dufková
E-mail: vanda.vilimkova.dufkova@pns.cz
Telefon: +420 723 452 926

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PNS Grosso s.r.o.