operátor/ka Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředitele

  • Brno

Pracovní místo ( operátor/ka Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředitele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
operátora/operátorky Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředitele
Místo výkonu práce: Žerotínovo náměstí 3, BRNO
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.
Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce:
Operátor sleduje výstupy z bezpečnostních monitorovacích systémů a v případě výskytu alertu eskaluje na analytika. Při řešení bezpečnostních událostí se podílí na kompletním zmapování všech událostí v systémech, které vedly ke vzniku kybernetické bezpečnostní události. Může se podílet na provádění systémových analýz složitých procesů detekce bezpečnostních událostí v rámci kybernetického operačního centra.
Kontaktní pracovník: Bc. Aleš Staněk, vedoucí Kybernetického operačního centra, odboru kancelář ředitele, telefon 541 658 903.
Požadujeme:
potřebné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu, studijní obor: nejlépe zaměření na oblast informatiky a komunikačních a informačních technologií, znalosti oboru: praktická znalost HW, SW a základních OS, praktické zkušenosti s LAN a WAN sítěmi, znalost bezpečnosti počítačových systémů a sítí, znalost nástrojů a technologií kybernetické bezpečnosti, znalosti v oblasti detekce kybernetických bezpečnostních událostí a incidentů, jazykové znalosti: dobrá znalost odborné AJ technick