referent/ka pro ochranu osobních údajů/bezpečnostní tajemník/ce odboru kancelář

  • Brno

Pracovní místo ( referent/ka pro ochranu osobních údajů/bezpečnostní tajemník/ce odboru kancelář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
referent-ka pro ochranu osobních údajů/bezpečnostní tajemník-ce odboru kancelář ředitele
Místo výkonu práce: Žerotínovo náměstí 3, BRNO
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.
Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce:
Provádění kontrolní činnosti dle zadání pověřence pro ochranu osobních údajů.
Zajišťování administrativní činnosti pro výkon činnosti pověřence pro ochranu osobních údajů, zejm. při vyřizování žádostí subjektů údajů.
Účast na jednáních pověřence pro ochranu osobních údajů a pořizování zápisu z těchto jednání.
Sledování plnění povinností vyplývající ze systému ochrany osobních údajů KrÚ.
Podílení se na aplikaci systému bezpečnosti informací, kybernetické bezpečnosti a ochrany utajovaných informací.
Účast na jednáních Bezpečnostního fóra, Výboru kybernetické bezpečnosti a jednání a bezpečnostního ředitele v oblastech bezpečnosti informací, ochrany osobních údajů, kybernetické bezpečnosti a bezpečnosti fyzické a pořizování zápisů z těchto jednání.
Evidence a kontrola plnění úkolů ve všech oblastech bezpečnosti.
Kontaktní pracovník:
Mgr. Martin Koníček, vedoucí odboru kancelář ředitele, telefon 541 651 161
Požadujeme:
potřebné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
studijní obor: nejlépe zaměření právo, veřejná