Inženýr obalových materiálů

  • Brno

Pracovní místo ( Inženýr obalových materiálů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: Pavel.Belehradek@honeywell.com
Nástup možný ihned
Popis:
Budete pracovat s novými produkty pod vedením špičkových inženýrů. Budete navrhovat, testovat a implementovat nové procesy pro produkty SPS. Budete zodpovědní za úspory nákladů prostřednictvím přestavby obalů včetně přípravy návrhů napřič obchodními jednotkami.
Náplň práce:
- Úspora nákladů
- Tvoření návodů pro specifická balení
- Testování distribuce obalů (ASTM, ISTA)
- Dokumentace (přiřazení čísel součástí, objednávky technických změn apod.)
- Soustavné snížovaní možných škod na obalech
- Návrhy nových obalů pro výrobky
Požadavky:
- Bakalářský titul v oboru strojírenství nebo průmyslového designu
Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány:
- Multi-tasking a schopnost řídit různě komplikované úkoly
- Vysoká úrověň tvořivosti a nezávislosti při návrhování a vývoji nových obalových procesů, syystémů, prototypů a projektů
- Schopnost analyzovat, integrovat a aplikovat nové kocepty
- Zkušenosti s Artios CAD a TOPS
Nabízíme: Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo inženýr obalových materiálů pro lokalitu Brno.