Pegas - hotel, pivovar, pivnice, s.r.o.

Pomocníci v kuchyni

Odeslat

Pracovní náplň
Práce v kolektivu pod vedením šéfkuchaře.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami
Volné místo pomocníci v kuchyni pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 01. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocníci v kuchyni

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Pegas - hotel, pivovar, pivnice, s.r.o.
Ulice: Jakubská 120
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Oto Rinchenbach
E-mail: oto@hotelpegas.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pegas - hotel, pivovar, pivnice, s.r.o.