technik/inženýr kvality

  • Lužice

Pracovní místo ( technik/inženýr kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Velkomoravská 1014/395, 696 18 Lužice. Pracovní náplň: - kontrola a dodržování standardů kvality - posuzování vad, odchylek a zmetků - koordinace při komunikaci oddělení výroby a kvality - každodenní kontrola kvality procesu - strukturovaná řešení pro problémy s kvalitou – rozhodnutí a kontrola - statistické vyhodnocování kvalitativních ukazatelů - aplikace moderních metod - předpokládaná doba zaškolení 6 měsíců Požadavky: - VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru - znalost postupů a metod řízení kvality - znalost práce v prostředí Excel, tvorba tabulek, statistik, grafů, databázové funkce - alespoň minimální zkušenosti s prací v kvalitě ve výrobní firmě - znalost německého nebo anglického jazyka na úrovni B2, častá přímá komunikace s mateřskou firmou v Německu - samostatnost, dobrá organizace práce a času, spolehlivost, zodpovědnost. 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, interní a externí školení, firemní akce.
Kontakt na tel. 800 500 222, na mail: personalni-lu@groz-beckert.com
Volné místo technik/inženýr kvality pro lokalitu Lužice.