Everness s.r.o.

Pomocný kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
vaření v restauraci Archa; zodpovídá společně s ostatními na směně za chod kuchyně a spokojenost zákazníků; spolupráce s kolegy na směně

Požadujeme:
samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu; chuť učit se od profesionálů; organizační schopnosti - postup vaření, vydávání jednotlivých chodů; důslednost, pečlivost

Nabízíme:
zaměstnanecké benefity (strava; zaměstnanecké slevy)

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Bc. Lucie Lichnovská:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: hotelcentrum@centrum.cz;
- telefonicky (08,00 - 17,00hod.) na čísle +420 773 692 626;
- osobně na adrese: Everness s.r.o., Hotel Centrum, Komenského 384, 753 01 Hranice

Místo výkonu práce: Everness s.r.o. - restaurace Archa, Masarykovo náměstí č.p. 89, 753 01 Hranice 1
Volné místo pomocný kuchař/ka pro lokalitu Hranice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Everness s.r.o.
Ulice: Masarykovo náměstí 89
Město: Hranice
PSČ: 753 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Lucie Lichnovská
E-mail: hotelcentrum@centrum.cz
Telefon: +420 773 692 626

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Everness s.r.o.