Vrchní referent/rada - specialista ESF

  • Teplice

Pracovní místo ( Vrchní referent/rada - specialista ESF ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

projektu Efektivní služby zaměstnanosti (EFES), v Oddělení projektů EU, Odboru zaměstnanosti, Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem
Hlavní náplň činnosti:
Zajišťuje pravidelný přenos informací o realizovaných projektech mezi jednotlivými pracovišti ÚP ČR v Ústeckém kraji. Spolupracuje při zpětném předávání informací, aktualit, výstupů z projektů a námětů. Spolupracuje na poradenské činnosti u realizovaných projektů v daném regionu (uchazeči, zájemci, zaměstnavatelé, obce a další spolupracující organizace). Spolupracuje při organizaci informačních schůzek pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a při zařazování cílových skupin do realizovaných projektů. Spolupracuje při administraci a vyplácení příspěvků poskytovaných v rámci projektů. Připravuje aktuální podklady pro informace veřejnosti, tiskové zprávy, porady apod. Podílí se na zpracování statistik k realizovaným projektům. Pro relevantní pracovníky ÚP ČR realizuje interní školení z oblasti OPZ a aktuálně realizovaných projektů. Při realizaci kazuistických seminářů z oblasti ESF se podílí na moderování a vedení semináře. Zpracovává výstupy z těchto seminářů (zápisu, kauz, případů vhodných do sborníku). V rámci přidělených agend se předpokládá z počátku větší míra pracovních cest v rámci kraje.
Kvalifikační a další požadavky:
- minimálně vyšší odborné vzdělání
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy (plat min. od 19 760 Kč)
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokláda