Referent/-ka kontroly kvality - automotive

  • Kosmonosy

Pracovní místo ( Referent/-ka kontroly kvality - automotive ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Průmyslová č.p. 1261
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: tel.: 735 793 052 (9-15 hod.), e-mail: lenka.vojtiskova@schenker.cz

Co od Vás očekáváme :
- SŠ vzdělání nebo prokazatelnou praxi min. 2 roky na obdobné pozici/ na pozici z výrobního procesu nebo kvality.
- aktivní přístup při řešení (nových) problémů, samostatnost, pečlivost
- nadšení pro nové věci - každý den se setkáváme s novými situacemi
- komunikační a prezentační dovednosti, které uplatníte při školení pracovníků nebo denním řešení vzniklých problémů
- znalost MS Office, především Excelu pro práci s tabulkami a grafy
- zkušenosti v oblasti kvality jsou výhodou nikoli podmínkou
- ochotu pracovat v třísměnném provozu

Co bude Vaším úkolem:
- řízení interní dokumentace v oblasti integrovaného systému ISO 9001, ISO 140001, ISO 18001, IATF 16949
- plánování a provádění interních prověrek jakosti
- spoluvytváření nápravných opatření, prověřování jejich účinnosti, popřípadě navrhování účinnějších řešení
- v rámci logistiky aktivní podíl na zavádění a udržování postupů a metodik POP, KAIZEN a 5S
- komunikace a spolupráce se zákazníkem na změnovém řízení
- spoluorganizování interních školení v oblasti systému integrovaného managementu, vytváření zápisů

Zaměstnanecké výhody:
- zaškolení do zajímavé a náročné oblasti kvality
- 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou
- možnost dotované stravy v kantýně logistického areálu
- příspěvek na dopravu
- systém zaměstnaneckých benefitů - Cafeterie
- příspěvek na stravování, penzijní / životní pojištění
- jazykové vzdělávání, externí odborná školení
- náborový