zdravotní sestry

  • Petřvald

Pracovní místo ( zdravotní sestry ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
-Odborná způsobilost dle zákona 96/2004 Sb. v platném znění
-Spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, trpělivost, loajalita
-Zručnost, empatie, příjemné vystupování, umění jednat s lidmi
-Týmová spolupráce, schopnost samostatného rozhodování

Náplň práce:
-poskytování základní ošetřovatelské péče u dospělých osob se zdravotním postižením dle individuálních potřeb.
Směny v nepřetržitém provozu, týdenní úvazek 40 hod. / týden ( Ranní 7-19, Noční 19-7 )

Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: darja.kuncova@nas-benjamin.cz nebo benjamin.kuncova@seznam.cz. Uzávěrka příjmu životopisů do 31. 1. 2019. Vybraní uchazeči budou kontaktováni na email nebo telefonicky.
Volné místo zdravotní sestry pro lokalitu Petřvald.