ZAMĚŘOVACÍ TECHNIK/-ČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ZAMĚŘOVACÍ TECHNIK/-ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadavky: ŘP sk. B - aktivní řidič, logické a technické myšlení, manuální zručnost, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, dobrý zdravotní stav, nutná praxe v oboru - zkušenosti a praxe se zaměřováním oken, dveří a vrat
- Náplň práce: zaměření stavebních otvorů - plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, interiérových dveří, garážových vrat a jednotlivých doplňků, jednání se zákazníky - zaměření, zpracování zakázky, příprava jednotlivých podkladů pro zpracování smluv
- Nabízíme: služební auto a telefon k dispozici
- V případě zájmu nás kontaktujte na email: prace@oknamacek.cz (do předmětu e-mailu napište zaměřovací technik - Hradec Králové)
Volné místo zaměřovací technik/-čka pro lokalitu Hradec Králové.