ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: Vedení a účtování pokladny, účtování bankovních výpisů, evidence došlých faktur, zpracování cestovních příkazů, další činnost dle potřeb oddělení
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru nebo rekvalifikace s praxí min. 2 roky, znalost podvojného účetnictví , praxi účetní v neziskovém sektoru výhodou, znalost SW Helios výhodou, orientaci v účetních a daňových předpisech, uživatelskou znalost MS Office, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, orientaci v církevním prostředí výhodou
- Nabízíme: Práci na částečný nebo plný úvazek dle vzájemné dohody., zvyšování kvalifikace formou odborných školení, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové, možnost profesního a osobnostního růstu, nástup možný ihned - dle dohody, týden dovolené navíc, stravenky, podporu profesního i osobnostního rozvoje, možnost účastnit se duchovních programů pořádaných pro zaměstnance
- Cítíte-li se touto nabídkou osloveni a splňujete-li uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis, motivační dopis, reference. Přihlášku s požadovanými přílohami zašlete do 27.1.2019 na adresu: personalni@bihk.cz, Ing. Taťána Blažková, tel.: 495 063 604. Biskupství královéhradecké (dále jen Biskupství) si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.
Volné místo účetní pro lokalitu Hradec Králové.