*Vedoucí technolog

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( *Vedoucí technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY
- VŠ vzdělání technického směru, obor strojírenství
- praxe na podobné pozici min. 2 roky
- znalost technologií ve strojírenství a v kovovýrobě
- znalost strojírenských norem a technické dokumentace
- znalost IS SAP výhodou
- znalost MS Office
- znalost AJ/NJ
- manažerské schopnosti a dovednosti

NÁPLŇ PRÁCE
- řízení oddělení technologie
- zajišťování a organizování technologické přípravy strojírenské výroby
- organizace vypracování technologických předpisů, norem spotřeby práce,
technologičnosti konstrukce a podkladů pro cenové kalkulace
- zajišťování časového měření rozborovými metodami a jejich vyhodnocení
- organizace spolupráce při řízení jakosti produkce strojírenské výroby.
- zajišťování technicko-ekonomických rozborů výrobních nákladů a navrhování
opatření ke snižování výrobních nákladů
- organizace spolupráce při zajišťování využití výrobních kapacit.
- ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a
inovačních aktivit

NABÍZÍME
- zajímavou práci na moderních technologiích
- kvalitní pracovní prostředí
- možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst
- výhodné mzdové podmínky s motivační složkou mzdy
- stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní připojištění
Volné místo *vedoucí technolog pro lokalitu Žďár nad Sázavou.