Programátor ARM, elektro

  • Brno

Pracovní místo ( Programátor ARM, elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: Skopal@dawell.cz

PROGRAMÁTOR MICROKONTROLERŮ C/C++
Firma Dawell CZ s.r.o. zabývající se vývojem průmyslových elektronických přístrojů hledá do svého vývojového týmu programátora mikrokontrolerů v jazyce C/C++
Náplň práce:
vývoj firmware pro mikrokontrolery ARM STM32
zaměření na digitální spínané zdroje a řídící jednotky přístrojů
spolupráce na tvorbě nových řídících algoritmů, tvorba dokumentace
Očekáváme:
SŠ/VŠ vzdělání
znalost programování mikrokontrolerů v jazyce C/C++
základní orientace v elektronice (hardware, schémata)
zkušenosti s programováním a oživováním firmware
samostatnost, aktivní přístup a ochota se učit nové věci
Znalost AJ (čtení dokumentace)
Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
zajímavou a různorodou práci v malém, příjemném týmu
možnost rychlého odborného rozvoje v zázemí úspěšné společnosti
odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody
pružnou pracovní dobu
nástup dle dohody
pracoviště Brno, Podnikatelská (Technologický park)

Nabízíme:
Zajímavou a různorodou práci v malém, příjemném týmu
Možnost odborného rozvoje v zázemí úspěšné společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody
Pružnou pracovní dobu
Nástup dle dohody
Pracoviště Brno, Podnikatelská (Technologický park)
Projektové odměny, stravenky, 13-plat, zam. bonusy
Volné místo programátor arm, elektro pro lokalitu Brno.