Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

  • Brno

Pracovní místo ( Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Místo výkonu práce: Brno, Ostrava

Požadavky:
- vzdělání zaměřené na IT
- angličtina na pokročilé komunikativní úrovni slovem i písmem
- 4. letá praxe v IT
- dobrou znalost SQL a databázové administrace (Oracle, MS SQL), znalost administrace operačních systémů (Windows, Linux/Unix) včetně skriptování, zkušenost s administrací ECM platforem
- zkušenosti se serverovou virtualizací, znalost support procesů a nástrojů včetně ITIL metodiky
- název pracovní pozice: Technický specialista na Documentum / InfoArchive

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři pro lokalitu Brno.