Samostatná/ý účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Samostatná/ý účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu, zašlete životopis na email lenka.kasparovska@pekab.cz
Nástup možný ihned.

Co vás čeká
-samostatné vedení účetnictví
-zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení
- zpracování účetní závěrky
- zpracování výkazů
- provádění inventur
- reporting, zpracování rozborů, analýz a statistických výkazů
- úzká spolupráce s auditory, daňovými poradci, státní správou
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- středoškolské či vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
- dobrá znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
- bezúhonnost
Výhodou bude, pokud budete mít
- znalost daňové problematiky
- zkušenosti s účetním systémem PREMIER
- řidičské oprávnění sk. B
- týmového ducha, komunikativnost, aktivní a pozitivní přístup
Co vám můžeme nabídnout
- plat: 25 000,- - 40.000,- + pohyblivá složka 0 - 100.000,-
- výše platu se odvíjí od zkušeností uchazeče a délky praxe
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- čerpání zaměstnaneckých benefitů (stravenky, FKSP)
- příspěvek na dovolenou/kulturu
- přátelský kolektiv připravený podpořit Váš úspěšný vstup do společnosti
Volné místo samostatná/ý účetní pro lokalitu Brno.