Referent - registru řidičů na odboru dopravy

  • Rakovník

Pracovní místo ( Referent - registru řidičů na odboru dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

(9 plat. tř.)
Pracovní náplň: zejména odborné zpracování rozhodnutí o odnětí a navrácení řidičského oprávnění, řízení o bodovém hodnocení řidičů a vedení registru řidičů dle zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu) v platném znění a jeho prováděcích předpisů.
Požadujeme: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, znalost systému ELIŠKA (centrální registr řidičů), znalost programu GINIS SSL (elektronická podatelna), znalost psaní a práce s PC, znalost obecně závazných právních předpisů.
Uchazeč bude podroben zkoušce osvědčující uvedené znalosti.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: písemné přihlášky zasílejte v termínu do 31.1.2019 na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18

Více informací na www.mesto-rakovnik.cz
Volné místo referent - registru řidičů na odboru dopravy pro lokalitu Rakovník.