Odborný vysokoškolský pracovník/ce v akreditované zkušební laboratoři

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Odborný vysokoškolský pracovník/ce v akreditované zkušební laboratoři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Stanovení chemických prvků a jejich specií, zejména v potravinách a krmivech, metodami HPLC- ICP-QQQ, ICP-QQQ, GF-AAS, HG-AAS, F-AAS: rutinní měření, vývoj a zavádění nových metod, jejich validace a akreditace.
- Požadavky: VŠ vzdělání v oboru chemie - analytické, potravinářské, životního prostředí
Je požadována praxe v měření s laboratorní instrumentální technikou (nejlépe ICP-QQQ nebo ICP-MS, popř. ICP-OES, AAS, GC-MS, LC-MS), zodpovědnost za výsledky analýz a samostatnost při jejich provádění, schopnost vyvíjet a zavádět nové metody, validovat a akreditovat je. Velmi dobrá znalost angličtiny je nezbytná. Schopnost prezentace v českém i anglickém jazyce. Znalost práce na PC.
- Nástup dle dohody - nejlépe od dubna 2019
- Nabízíme: platové ohodnocení 35 000 – 45 000 Kč/měsíčně, práce na špičkových přístrojích v kvalifikovaném přátelském kolektivu, možnost dalšího zvyšování kvalifikace a účasti na zahraničních konferencích, flexibilní pracovní doba, 6 týdnů dovolené, příspěvky na stravování a dovolenou, osobní ohodnocení.
- Žádosti zasílejte na adresu asimakova@svuol.cz. V životopise uveďte zejména praxi v laboratoři, téma diplomových aj. prací, prezentace na konferencích, články.
V první polovině února budou vybraní uchazeči pozváni na osobní pohovor. Ostatní nebudou z časových důvodů kontaktováni.
Volné místo odborný vysokoškolský pracovník/ce v akreditované zkušební laboratoři pro lokalitu Kroměříž.